• Centar Lux
  • Aviv park Zrenjanin

Biljana Tapavički osvojila zlato u Bosni

Proteklog vikenda takmičari ju jutsu sekcije kluba Bujinkan učestvovali su na dva takmičenja. U Brčkom je održan  Evropski Kup IMAF EUROPE OPEN TURNAMENT 2014.

Biljana Tapavički

Reprezentacija Srbije predvođena trenerom Srdjanom Ratkovićem  osvojila je ukupno 14 medalja – od toga tri zlatne, tri srebrne i osam bronzanih.

imaf

Član reprezentacije, Zrenjaninka Biljana Tapavički osvojila je zlatnu medalju do 60 kg u disciplini sportska ju jutsa. Biljana je pokazala da je u odličnoj formi pobedivši u finalu takmičarku BiH gušenjem.

Kreza

U Požarevcu  je održan turnir „8th ISA Games“ na kojem je nastupilo oko 150 takmicara. Takmičar Bujinkana Milan Krezović osvojio je u veoma jakoj seniorskoj konkurenciji do 81 kg srebrnu medalju u disciplini sportska ju jutsa.