I love Zrenjanin portal

  • 3D gradjevinska kuca
  • Kuća zdravlja
Sport

Beach volley – Drobnjak/Beljanski i Basta/Lozić trijumfovali na Peskari

Irena Drobnjak i Milica Beljanski, kao i Stefan Basta i Ivan Lozić pobednicu su četvrtog turnira Banka Poštanska štedionica beach – volley lige 2019, koji je održan od petka do nedelje u Zrenjaninu.

Irena Drobnjak i Milica Beljanski su u finalu savladale Aleksandru Aleksić i Ninu Škarić sa 2:0 (21:18, 21:19), dok su Anđela Josić i Teodora Joldić u meču za treće mesto pobedile Jovanu Marčetić i Ana Mariju Mitrović sa 2:0 (21:17, 21:13).

Fordomanija

Stefan Basta i Ivan Lozić su u finalu savladali Miloša Milića i Đorđa Klašnića sa 2:0 (21:13, 21:16). U meču za treće mesto, Miljan Kiković i Luka Guteša su pobedili Andriju Vulikića i Ivana Ćirovića sa 2:0 (21:15, 21:16).

Na prvom turniru u Loznici, pobednici su bili Aleksandra Aleksić i Milena Matić, odnosno Vukašin Rajković i Damjan Pušonjić, dok su u Paraćinu trijumfovali Marija i Tamara Miljević i Miloš Milić i Đorđe Klašnić. Milena Matić i Tamara Miljević bile su pobednice turnira na Srebrnom jezeru kao i Stefan Basta i Ivan Lozić.

Svakoga dana objavljujemo nove video vesti i reportaže iz Zrenjanina na našem Youtube kanalu, prijavite se.

Peti turnir Banka Poštanska štedionica beach – volley lige 2019. odigraće se 26 – 28. jula u Baču.

Informacije o ekipama, kao i rezultate, možete pronaći na: http://beachvolley.ossrb.org/

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA BEACH – VOLLEY LIGA 2019.

RASPORED I REZULTATI:

1. LOZNICA (14 – 16. JUN):

SENIORKE:

1. Aleksandra Aleksić/Milena Matić

2. Nataša Savović/Nina Škarić

3. Irena Drobnjak/Milica Beljanski

SENIORI:

1. Vukašin Rajković/Damjan Pušonjić

2. Miloš Milić/Đorđe Klašnić

3. Stefan Basta/Ivan Lozić

2. PARAĆIN (28 – 30. JUN)

SENIORKE:

1. Marija Miljević/Tamara Miljević

2. Nataša Savović/Nina Škarić

3. Irena Drobnjak/Milica Beljanski

SENIORI:

1. Miloš Milić/Đorđe Klašnić

2. Vukašin Rajković/Damjan Pušonjić

3. Miljan Kiković/Luka Guteša

3. VELIKO GRADIŠTE (5 – 7. JUL)

SENIORKE:

1. Milena Matić/Tamara Miljević

2. Nataša Savović/Nina Škarić

3. Irena Drobnjak/Milica Beljanski

SENIORI:

1. Stefan Basta/Ivan Lozić

2. Vukašin Rajković/Damjan Pušonjić

3. Miljan Kiković/Luka Guteša

4. ZRENJANIN (12 – 14. JUL)

SENIORKE:

1. Irena Drobnjak/Milica Beljanski

2. Aleksandra Aleksić/Nina Škarić

3. Anđela Josić/Teodora Joldić

SENIORI:

1. Stefan Basta/Ivan Lozić

2. Miloš Milić/Đorđe Klašnić

3. Miljan Kiković/Luka Guteša

5. BAČ (26 – 28. JUL)

6. BEOGRAD (8 – 10. AVGUST)

7. SOMBOR – FINALNI TURNIR (15 – 17. AVGUST)

Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl prijavi se na newsletter.
  • Divider

  • Divider
Na vrh