• Aviv park Zrenjanin
  • agencija dane

Pogledajte najzanimljivije detalje sa gostovanja Radničkog u Pančevu (VIDEO)

ZrBizNet

Vojvođanski fudbalski trećeligaši su odradili drugu takmičarsku sredu ove polusezone. Banatski sudar je viđen u Pančevu, a Dinamo 1945 je ugostio ekipu Radničkog iz Zrenjanina.

U 23. kolu Srpske lige Vojvodine na Gradskom stadionu u Pančevu Dinamo 1945 ugostio je Radnički iz Zrenjanina. Domaćima je pripalo prvo poluvreme, dok je utakmicu u drugom delu igre kontrolisala gostujuća ekipa.

„Brzi voz“ iz Pančeva je poveo u 38. minutu golom Nebojše Arbutine. Na 2:0 povisio je Aleksandar Stojanovski u 52. minutu, da bi se samo pet minuta kasnije radovali Zrenjaninci. Na 2:1 smanjio je Radosavljević u 57. minutu. Bod Zrenjanincima doneo je Matić golom u 70. minutu.

Posle 23 utakmice Dinamo 1945 zauzima treće mesto na tabeli Srpske lige Vojvodine, dok je Radnički iz Zrenjanina devetoplasirani sa 34 boda.

Dinamo 1945: Čanović Aleksandar, Vojnović Stojan, Veličković Božidar, Nedučić Milan, Rašić Petar, Stojanovski Aleksandar, Vuković Vanja, Mirković Aleksandar, Arbutina Nebojša, Marjanović Nikola i Terzić Darko. Zamenici igrača: Andžić Miljan, Dašić Dragan, Jovanović Marko, Javor Aleksandar, Čikić Stefan, Janjović Predrag i Brajović Miloš.

FK Radnički: Radović Nemanja, Bjelica Nikola, Grbić Nikola, Rudan Miodrag, Krstinić Nikola, Radosavljević Predrag, Matić Žarko, Kiš Robert, Lisičić-Vuković Stefan, Dučić Ognjen i Knežević Đorđe. Zamenici igrača: Cvijetić Danilo, Petrov Aleksandar, Jovanov Bogdan, Milivojev Miljan, Šemić Zoran, Šarenac Mile i Zakić Miloš.