• Centar Lux
  • Aviv park Zrenjanin
  • Kuća zdravlja

Banatski cvet osvojio četiri medalje na prvenstvu Vojvodine

Proteklog vikenda održano je 17. prvenstvo Vojvodine za sve uzrasne kategorije u organizaciji Karate Unije Srbije -MrDušan Dačić. Učestvovalo je 270 takmičara iz 17 klubova.

Lazar Lović i Srđan Marić

“Banatski cvet” iz Zrenjanina nastupio je sa četiri takmičara. Osvojene su četiri medalje – tri bronzane i jedna srebrna.

Kate pojedinačno:

U kategoriji pionira Strahinja Jevremov osvojio je bronzanu medalju, u kategoriji nada Đorđe Stanojević osvojio je takođe bronzanu medalju.

Borbe pojedinačno:

U kategoriji mlađih juniora Srđan Marić osvojio je bronzanu medalju, u kategoriji stariji juniori Lazar Lović osvojio je srebrnu medalju.