I love Zrenjanin portal

  • Basicline
  • Univer export
  • Ultra Caffe
Sport

ASK pobedio u Farkaždinu, bez fudbala u Zlatici, Radnički JT ubedljiv

Odigrano je 20. kolo PFL Zrenjanin, 18. kolo A lige FSG Zrenjanin, kao i 10. kolo B fudbalske lige.

detalji sa utakmice u Jaši Tomić: Radnički JT – Borac

1 : 0
1 : 2
3 : 3
2 : 2
1:1
3 :0
3 : 1
3 : 0

PerSu marketi

TABELA

1Crvena zvezda (VS)20144246
2Naftagas20143345
3Radnički 191120114537
4Banat20113636
5Mladost (BD)20104634
6Omladinac FAM2092929
7Delija2092929
8Crvena Zvezda (RS)2084828
9Mladost (L)2076727
10Vojvodina20821026
11Borac2074925
12Rusanda20731024
13Polet20721123
14Lehel20551020
15Proleter 200620431315
162. Oktobar2023159

RASPORED 21. KOLA

:
:
:
:
:
:
:
:

A LIGA

ASK pobedio u Farkaždinu

Raspored 18. kola (7. april, 16,00): OFK Gradnulica – Mladost (BB) 2:1, OFK Klek – Naftagas (B) 2:2, Tamiš – ASK 1:2, Potisje – Zadrugar 7:1, Bilećanin – MSK 2:4, Jedinstvo 2014 – ŽFK Banat Bagljaš 3:1 . Slobodno OFK Stajićevo.

Poredak: Potisje 44, Tamiš 36, ASK 35, MSK 34, OFK Klek 31, OFK Stajićevo 27, Zadrugar 22, Bilećanin 20, Naftagas (B) 16, Jedinstvo 2014 15, OFK Gradnulica 13, ŽFK Banat Bagljaš 9, Mladost (BB) 4 boda.

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.

Raspored 19. kola (14. april, 16,00): ŽFK Banat Bagljaš – Bilećanin, MSK – Potisje, Zadrugar – Tamiš, ASK – OFK Klek, Naftagas (B) – OFK Gradnulica, Mladost (BB) – OFK Stajićevo. Slobodno Jedinstvo 2014.

B LIGA FSG ZRENJANIN

Bez fudbala u Zlatici

Rezultati 10. kola (7. april): Zlatica – KSK Konak 1926 3:0 parfofe (gosti nisu došli), Tisa 1933 – Partizan Tomaševac 4:0, Sloga – Borac 2:6. Slobodan Proleter (N)

Poredak: Tisa 1933 21, Zlatica 19, Proleter (N) 12, KSK Konak 1926 12, Borac (Z) 10, Sloga 5, Partizan Tomaševac 4 boda.

Raspored 11. kola (14. april, 16,00): Borac – Tisa 1933, Partizan Tomaševac – Zlatica, KSK Konak 1926 – Proleter (N). Slobodna Sloga.

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh