I love Zrenjanin portal

  • Basicline
  • 3D gradjevinska kuca
  • Harmonija Zrenjanin
Sport

ASK, pa Zadrugar, Neuzinci slavili u Konaku, Omladinac ubedljiv

ASK, pa Zadrugar

Rezultati 9. kola (20. oktobar): Zadrugar – OFK Stajićevo 7:1, Tisa 1933 – MSK 3:2, OFK Gradnulica – Mladost (BB) 3:2, Bilećanin – ASK 1:5, Jedinstvo 2014 – Zlatica 8:1. Slobodan Naftagas (B).

Poredak: ASK 22, Zadrugar 17 ,MSK 17, Tisa 1933 15, Jedinstvo 2014 13, OFK Gradnulica 12, Naftagas (B) 12, Bilećanin 10, OFK Stajićevo 10, Mladost (BB) 3, Zlatica 0 bodova.

Detalji sa utakmice Gradnulica – Mladost

I Taxi Zrenjanin

Raspored 10. kola (27. oktobar, 14,00): ASK – Jedinstvo 2014, Mladost (BB) – Bilećanin, MSK – OFK Gradnulica, OFK Stajićevo – Tisa 1933, Naftagas (B) – Zadrugar. Slobodna Zlatica

Raspored 11. kola (3. novembar, 13,30): Tisa 1933 – Naftagas, OFK Gradnulica – OFK Stajićevo, Bilećanin – MSK, Jedinstvo 2014 – Mladost (BB), Zlatica – ASK. Slobodan Zadrugar.

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.

B LIGA FSG ZRENJANIN

Neuzinci pobedili u Konaku

Rezultati 8. kola (27. oktobar): KSK Konak 1926 – Proleter (N) 1:2, Borac – Partizan Tomaševac 2:1, Sloga – ŽFK Banat Bagljaš.

Detalji sa utakmice Borac – Partizan (Tomaševac)


Poredak: ŽFK Banat Bagljaš 24, Proleter (N) 21, KSK Konak 1926 9, Partizan Tomaševac 7, Borac (Z) 6, Sloga 4 boda.

Raspored 9. kola (27. oktobar, 14,00): Sloga – KSK Konak 1926, ŽFK Banat Bagljaš – Borac, Partizan Tomaševac – Proleter (N).

Raspored 10. kola (3. novembar, 13,30): KSK Konak 1926 – Partizan Tomaševac, Proleter (N) – ŽFK Banat Bagljaš, Borac – Sloga.

PFL ZRENJANIN

Rezultati, 10. kolo:

19.10.2019 15:00

Delija

2 : 1

Potisje

20.10.2019 15:00

Omladinac FAM

7 : 2

OFK Klek

20.10.2019 15:00

2. Oktobar

2 : 1

Polet

20.10.2019 15:00

Tamiš

1 : 3

Borac

20.10.2019 15:00

Vojvodina

2 : 3

Mladost (L)

20.10.2019 15:00

Lehel

1 : 1

Crvena zvezda

20.10.2019 15:00

Jedinstvo

8 : 0

Radnički 1911

20.10.2019 15:00

Rusanda

3 : 1

Mladost (BD)

TABELA:

1

Omladinac FAM

1091028
2

Potisje

1072123
3

Lehel

1062220
4

Crvena zvezda

1052317
5

Vojvodina

1051416
6

Delija

1051416
7

Rusanda

1051416
8

2. Oktobar

1051416
9

OFK Klek

1043315
10

Mladost (L)

1050515
11

Tamiš

1040612
12

Borac

1032511
13

Mladost (BD)

1032511
14

Polet

102177
15

Jedinstvo

102177
16

Radnički 1911

1000100

SLEDEĆE KOLO:

27.10.2019 14:00

Mladost (BD)

:

Delija

27.10.2019 14:00

Radnički 1911

:

Rusanda

27.10.2019 14:00

Crvena zvezda

:

Jedinstvo

26.10.2019 14:00

Mladost (L)

:

Lehel

27.10.2019 14:00

Borac

:

Vojvodina

27.10.2019 14:00

Polet

:

Tamiš

27.10.2019 14:00

OFK Klek

:

2. Oktobar

27.10.2019 14:00

Potisje

:

Omladinac FAM

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh