I love Zrenjanin

  • Centar Lux
  • Aviv park Zrenjanin
  • Kuća zdravlja
Posao

Posao: Potreban diplomirani inženjer arhitekture

InDesign Studio je arhitektonski studio iz Zrenjanina koji se primarno bavi dizajnom enterijera i 3D vizuelizacijom. Zbog proširenog obima posla raspisan je konkurs za radno mesto: arhitekta-saradnik

Opis posla:

  • projekti na kojima ćete biti angažovani: stambeni i poslovni objekti, kao i enterijeri, pejzažna uređenja
  • izrada 3D modela objekata, enterijera, vizuelizacija i postprodukcija
  • početak saradnje 01.02.2017.

Uslovi:

  • diplomirani inženjer arhitekture
  • radno iskustvo je poželjno, posebno na temu 3D vizuelizacija
  • odlično poznavanje sledećih programa: ArchiCAD ili AutoCAD, 3D Studio MAX, Photoshop, Corel…
  • znanje engleskog jezika
  • odgovornost, kreativnost, poštovanje rokova i spremnost na timski rad

Ukoliko ste zainteresovani pošaljite Vaš CV i portfolio sa radovima do 20.01.2017. Molba – renderi i svi ostali prikazi u portfoliju moraju biti 100% Vaši. Navedite ulogu u autorskom timu i imena saradnika sa kojima ste radili na idejnim rešenjima, ako nisu samo Vaša.

Ukoliko ste spremni da podržite kreativni tim i dalje unapredite vaše profesionalne sposobnosti, svoj CV i biografiju dostavite na e-mail adresu office@indesignstudio.rs

Fordomanija

Rok trajanja prijave: 20.01.2017.

Svakoga dana objavljujemo nove video vesti i reportaže iz Zrenjanina na našem Youtube kanalu, prijavite se.
Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl prijavi se na newsletter.
  • Divider

  • Divider
Na vrh