I love Zrenjanin portal

  • Basicline
  • 3D gradjevinska kuca
  • Ultra Caffe
Posao

Posao: Magic Travel traži turističkog agenta

Turistička agencija Magic Travel 023 raspisuje konkurs za poziciju:

Turistički agent

Osnovna zaduženja:

Fordomanija

• Rezervacija hotela,
• Rezervacija i prodaja avio karata,
• Promocija i prodaja proizvoda i usluga iz programskog segmenta agencije klijentima
• Rad sa knjigovodstvom,
• Vođenje evidencije i administracije predviđene Zakonom o turizmu i internim pravilima agencije, (ugovori o putovanju, evidencija ugovora, fakturisanje, izdavanje putnog osiguranja…),
• Predlaganje mera za unapređenje prodaje turističkih aranžmana.

Profil kandidata:

• Odlične komunikativne i organizacione sposobnosti
• Profesionalnost u radu
• Samostalnost u obavljanju zadataka

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.

Uslovi:

• minimum IV SSS (VSS, VŠS, SSS, VKV) – Diplomirani turizmolog/ekonomista, turistički tehničar, ekonomski tehničar
• Poznavanje rada na računaru
• Poznavanje engleskog jezika
• Poželjno iskustvo u radu u turističkoj agenciji

Svi zainteresovani kandidati svoje biografije mogu dostaviti na mejl adresu magic.zrenjanin@gmail.com sa obaveznom naznakom za „Turističkog agenta“ najkasnije do 31.01.2020. godine

Kontakt osoba: Srđan Latinović, 060/5527225

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh