I love Zrenjanin portal

  • 3D gradjevinska kuca
  • Kuća zdravlja
Posao

Modital doo raspisao je oglas za posao za više izvršilaca

Privredno društvo Modital doo, članica italijanske Pompea grupe, koje se bavi proizvodnjom čarapa i donjeg veša, usled povećanog obima proizvodnje, za svoju proizvodnu jedinicu u Zrenjaninu, raspisuje konkurs za radno mesto:

  • Proizvodni radnik – više izvršilaca
    mesto rada: Zrenjanin

Osnovna zaduženja:

  • opslužuje mašinu za automatsko fiksiranje čarapa
  • obavlja poslove mašinskog pakovanja čarapa
  • vodi potrebne evidencije
  • održava čistoću radnog mesta

Uslovi:

  • minimum osnovno obrazovanje
  • spremnost za rad u tri smene
  • preciznost i odgovornost u radu

Nudimo:

  • redovna primanja
  • obezbeđen prevoz
  • odgovarajuću obuku
  • rad u dinamičnom okruženju

Svi zainteresovani kandidati mogu da dostave svoju radnu biografiju na e-mail adresu pompeaserb@pompea.com, lično na portirnici firme, poštanskim putem na adresu Modital doo, Bagljaš bb, 23000, Zrenjanin ili da se informišu na broj telefona 023/559-000.

PerSu marketi
Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl prijavi se na newsletter.
  • Divider

  • Divider
Na vrh