I love Zrenjanin portal

  • AD POLET
  • Univer export
  • Ultra Caffe
Posao

AD Polet IGK Novi Bečej raspisao konkurs za radno mesto asistent

Nexe Grupa je poslovni sistem od 16 preduzeća koja deluju na području tri države: Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Srbije. Osnovna delatnost Nexe Grupe je proizvodnja građevinskog materijala.

AD Polet IGK Novi Bečej članica je Nexe Grupe i firma je s više od 100 godina tradicije i kvaliteta u uspešnoj proizvodnji crepa i opeke te kroz svoju strategiju neprekidno radi na podizanju stepena zadovoljavanja zahteva i potreba svojih kupaca.

U cilju jačanja našeg profesionalnog tima tražimo sve one koji žele perspektivan i izazovan posao uz stalnu mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja prema svim najnovijim dostignućima i standardima struke:

PerSu marketi

ASISTENT (m/ž) – 1 izvršilac, na neodređeno vreme sa probnim radom od 6 meseci

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.

Mesto rada: Novi Bečej

Opis poslova:

  • Izvršava sve administrativne poslove u skladu sa potrebama posla
  • Izrađuje analize, izveštaje i dopise za potrebe direktora
  • Izvršava prevode na strani jezik i obratno
  • Informiše direktora o predstojećim radnim obavezama te organizuje raspored obaveza
  • Organizuje sastanke direktora sa partnerima i klijentima u zemlji i inostranstvu, organizuje službena putovanja te priprema i vodi evidenciju o izdatim putnim nalozima
  • Priprema materijale i prezentacije za sastanke, vodi i čuva zapisnike sa svih sednica poslovnih kolegijuma
  • Upravlja i pravilno arhivira svu dokumentaciju društva
  • Osigurava pravovremen i tačan prenos potrebnih informacija i dokumenata između Sektora i Odeljenja
  • Zaprima, uručuje i raspoređuje poštu društva
  • Vodi brigu o reprezentaciji direktora
  •  Ažurira i upravlja bazom poslovnih kontakata direktora
  • Dočekuje poslovne partnere
  • Obavlja sve ostale poslove prema nalogu direktora

Uslovi:

  •  VSS, VŠS, SSS – društveni smer
  • Poželjno radno iskustvo na poslovima asistenta
  • Aktivno korišćenje MS Office paketa i Interneta
  • Poželjno aktivno znanje engleskog jezika,
  • Vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo:

  • Putni troškovi dolaska na posao i odlaska s posla
  •  Regres, novogodišnji poklon, jubilarne nagrade
  •  Sve ostale beneficije u skladu sa važećim opštim aktima
  •  Dinamično okruženje, kontinuirano sticanje znanja, napredovanje u karijeri

Oglas je otvoren od 10.09.2020. do 20.09.2020. godine.

Želite li se pridružiti našem timu da zajednički gradimo bolju budućnost, kontaktirajte nas putem mail-a:
tina.stanacev@nexe.rs
ili poštom na adresu: AD Polet IGK (za konkurs), ul. Železnička 13, 23272 Novi Bečej.

Kremanska voda
Picerija Aquarius
Halo Taxi Zrenjanin
Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh