I love Zrenjanin portal

  • 3D gradjevinska kuca
  • Kuća zdravlja
Posao

Posao: Keramika Jovanović traži menadžera prodaje

Keramika Jovanović raspisuje konkurs za radno mesto: menadžer prodaje.

Uslovi:

  • Viša stručna sprema ili fakultet ekonomskog smera
  • Radno iskustvo u veleprodaji, minimum 2 godine
  • Iskustvo i rezultati u prodaji u istoj ili sličnoj delatnosti
  • Sklonost za obavljanje poslova planiranja, analize, izveštavanja,
  • Poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije

Opis posla:4

  • Prodaja roba iz asortimana poslodavca na definisanoj teritoriji

Sposobnosti i lične osobine:

  • Izražena osobina kreativnosti, fleksibilnosti i usmerenost ka rezultatu,
  • Posedovanje organizacionih sposobnosti i sklonost ka integraciji
  • Izražene pregovaračke sposobnosti, samostalnost i snalažljivost
  • Posedovanje svesti o odgovornosti i lojalnosti
  • Sposobnost brzog reagovanja i odlučivanja

Nudimo Vam:

  • Posao u stabilnoj, uspešnoj kompaniji
  • Mogućnost da u potpunosti iskažete svoje profesionalne veštine i znanja
  • Priliku za lični razvoj kroz rad u energičnom timu ljudi
  • Mogućnost sticanja novih znanja kroz obuke i rad na projektima

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene zahteve, pošaljite nam svoju biografiju najkasnije do 29.12.2017. godine isključivo elektronskim putem na e-mail: slavica.stankovic@keramikajovanovic.rs

Fordomanija

Napomena:
Kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani. Nepotpune i zakasnele prijave neće biti razmatrane.

„Keramika Jovanović” se bavi veleprodajom i maloprodajom keramičkih pločica, opreme za kupatila i opekarskih proizvoda. Pored toga „Keramika Jovanović” je vlasnik „Ogreva” – najveće maloprodaje građevinskog materijala u Banatu, fabrike za proizvodnju opekarskih proizvoda „Neimar” i „Termike” fabrike koja proizvodi perlit za prehrambenu i građevinsku industriju. „Keramika Jovanović” je vlasnik brenda keramičkih pločica „CERAMICA IBERIA” koji se za nas proizvodi u fabrikama poznatih domaćih i ino-proizvođača, kupatilskog nameštaja „IBERIA” i fabrike za proizvodnju tuš kabina i kada „LUXOR LINE” u Skoplju.

Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl prijavi se na newsletter.
  • Divider

  • Divider
Na vrh