I love Zrenjanin portal

  • Zr oglasi
  • Univer export
  • Ultra Caffe
Posao

Kompanija Geze raspisala konkurs za Referenta nabavke

Geze doo Zrenjanin, kao deo grupacije Geze Gmbh (Nemačka, Leonberg) koja broji oko 3000 zaposlenih širom sveta, zbog povećanog obima posla, raspisuje konkurs za radno mesto Referent nabavke u Sektoru Nabavke.

Opis posla:

  • Nabavka robe i usluga po definisanim standardima i procedurama
  •  Sistematsko praćenje zaliha i pravovremeno naručivanje materijala prema zahtevu i
    planu proizvodnje
  • Praćenje isporuka otvorenih narudžbina, ažuriranje informacija u ERP sistemu
  • Direktna komunikacija sa inostranim i domaćim dobavljačima
  • Provera ulaznih faktura
  • Kontrola i ažuriranje matičnih podataka materijala u ERP sistemu
  •  Sistematsko arhiviranje dokumentacije

I Taxi Zrenjanin

Uslovi:

Srednje, visoko ili više obrazovanje mašinskog ili ekonomskog usmerenja
Prednost će imati kandidati sa iskustvom na poslovima u sektoru nabavke
Odlično poznavanje engleskog jezika, poznavanje nemačkog jezika je dodatni plus
Odlično poznavanje rada na računaru

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.

Ostalo:

  •  Nudimo Vam priliku za rad u modernoj međunarodnoj kompaniji
  • Stalnu mogućnost usavršavanja i specijalizacije

Napomene:

  •  Biće kontaktirani samo kandidati koji budu ušli u uži krug izbora
  •  Biografije poslati sa fotografijom
  •  Mole se kandidati da poslate biografije nazovu svojim imenom i prezimenom i
    navedu poziciju na koju se prijavljuju
  • Prednost imaju kandidati iz Zrenjanina i okoline

Prijave sa fotografijom slati na email: i.puzovic@geze.com
Rok za konkurisanje: 15 dana od datuma objavljivanja oglasa.

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh