I love Zrenjanin portal

  • Zr oglasi
  • 3D gradjevinska kuca
  • Harmonija Zrenjanin
Posao

Kompanija Geze d.o.o raspisala konkurs za Inženjera u proizvodnji

Geze doo Zrenjanin, kao deo grupacije Geze Gmbh (Nemačka, Leonberg) koja broji oko 3000 zaposlenih širom sveta, raspisuje konkurs za radno mesto Inženjer u proizvodnji u Sektoru Proizvodnog menadžmenta.

Opis posla:

  •  Koordinacija i organizacija zaposlenih u cilju ispunjenja zahtevanih količina, kvaliteta i
    normi
  • Planiranje proizvodnje na osnovu porudžbina i praćenje i realizacija planova
  •  Nadzor procesne kontrole na radnim mestima
  •  Praćenje i merenje produktivnosti radnika kao i preduzimanje odgovarajućih
    aktivnosti koje doprinose podizanju produktivnosti
  •  Praćenje obuka radnika

Uslovi:

I Taxi Zrenjanin
  •  Visoko ili više obrazovanje mašinskog usmerenja
  •  Prednost će imati kandidati sa iskustvom na poslovima planiranja proizvodnje
  •  Odlično poznavanje engleskog jezika, poznavanje nemačkog jezika je dodatni plus
  •  Odlično poznavanje rada na računaru

Ostalo:

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.
  •  Nudimo Vam priliku za rad u modernoj međunarodnoj kompaniji
  •  Stalnu mogućnost usavršavanja i specijalizacije

Napomene:

  •  Biće kontaktirani samo kandidati koji budu ušli u uži krug izbora
  •  Biografije poslati sa fotografijom
  •  Mole se kandidati da poslate biografije nazovu svojim imenom i prezimenom
  •  Prednost imaju kandidati iz Zrenjanina i okoline

Prijave sa fotografijom slati na email: i.puzovic@geze.com

Rok za konkurisanje: 15 dana od datuma objavljivanja oglasa.

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh