I love Zrenjanin portal

  • AD POLET
  • 3D gradjevinska kuca
  • Ultra Caffe
Posao

I TAXI raspisao oglas za radno mesto: Operater – dispečer

TAXI DISPEČER“ d.o.o. Zrenjanin, zbog proširenja poslovnih aktivnosti i potrebe za dodatnim angažovanjem operatera-dispečera objavljuje:

Oglas  za angažovanje OPERATER – DISPEČER  (1 izvršioc)

PerSu marketi

Uslovi koje je potrebno zadovoljiti:

  • Minimum treći stepen stručne spreme (društveni ili ekonomski smer),
  • Poznavanje rada na računaru,
  • Znanje engleskog ili drugog stranog jezika,
  • Osnovno poznavanje rada na računaru MS Office paket,
  • Odlično poznavanje grada Zrenjanina i okoline,
  • Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama je poželjno.

Profil kandidata (poželjne osobine):

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.
  • Energičnost i usmerenost na postizanje i prevazilaženje zadatih ciljeva,
  • Profesionalan stav, disciplina i dobra organizovanost,
  • Osobe motivisane za rad,
  • Visok nivo kulture pri ophođenju i ličnom ponašanju,
  • Komunikativnost i snalažljivost,
  • Ozbiljnost i odgovornost,
  • Psihofizički zdrava osoba sa stabilnim privatnim životom.

Opis posla:

  • Komunikacija sa partnerima i korisnicima,
  • Primanje i prosleđivanje narudžbina,
  • Tehnička podrška korisnicima.

Nudimo:

  • Prijatne uslove za rad u mladom i dinamičnom timu,
  • Mogućnost napredovanja,
  • Profesionalnu obuku,
  • Stimulativnu zaradu.

Vašu prijavu, možete dostaviti na linku: http://i-taxi.rs/zaposlenje.html sa naznakom za dispečera ili radnim danima od 08-16 časova na adresi Železnička 84 Zrenjanin.

Dodatne informacije na 023/511-580 i 0603230789.

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
Picerija Aquarius
Halo Taxi Zrenjanin
  • Divider

  • Divider
Na vrh