I love Zrenjanin portal

  • Basicline
  • Univer export
  • Harmonija Zrenjanin
Posao

Posao: Gomex traži kontrolora zaliha

Gomex  doo Zrenjanin, trgovinski lanac maloprodaje za rad u maloprodajnim objektima robe široke potrošnje traži zainteresovane za radno mesto: kontrolor zaliha.

Uslovi za kandidate:

  • SSS IV  ili III stepena
  • Mesto stanovanja Zrenjanin
  • Prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom u maloprodajnom objektu robe široke potrošnje
  • Rad na računaru MS office (Word, Excel, Internet)
  • Vozačka dovola B kategorija, aktivan vozač

I Taxi Zrenjanin

Odgovornost i zaduženja

  • skeniranje i evidentiranje zaliha u maloprodajnim objektima
  • rad na terenu

Svi zainteresovani koji ispunjavaju gore precizirane uslove treba da pošalju svoju biografiju na www.gomex.rs (odeljak za posao) gde će popuniti prijavu za posao i poslati elektronski.

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.

Uzimaće se u obzir samo prijave kandidata poslate elektronskim putem.

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh