I love Zrenjanin

  • Home Interpoint
  • 3D gradjevinska kuca
  • Ultra Caffe
Posao

Gomex raspisao konkurs za stručnu praksu

ZrBizNet

Gomex d.o.o. Zrenjanin, trgovinski lanac maloprodaje, raspisuje konkurs za stručnu praksu po programu Nacionalne službe za zapošljavanje za sledeće obrazovne profile: referent finansijskih poslova, programer junior, HACCP referent.

REFERENT FINASIJSKIH POSLOVA

 Mesto rada:
  • Zrenjanin
Uslovi za kandidate:
  • Ekonomski tehničar, finansijski/poslovni administrator ili birotehničar
  • Bez radnog iskustva
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket – Excel, Word)
Opis posla:
  • Kontrola i analiza dokumentacije, dnevnih pazara, poštanskih pošiljki i interne pošte
  • Elektronsko arhiviranje dokumentacije u DMS sistemu
  • Kontrola i priprema specifikacija čekova za predaju banci
  • Poslovi finansijske operative (pomoć izvršiocima)

PROGRAMER JUNIOR

Mesto rada:
  • Zrenjanin
  • Diplomirani inženjer informacionih tehnologija
Opis posla:
  • Razvoj aplikativnih rešenja (desktop, web i mobilne aplikacije)
  • Razvoj izveštajnog sistema
  • Rad sa bazama podataka (programske strukture, komunikacija sa drugim bazama i sistemima –  portal, eksterni sistemi)
  • Kreiranje ETL procesa
  • Instalacija softverskh rešenja i pomoć korisnicima

Fordomanija

HACCP REFERENT

 Mesto rada:
  • Zrenjanin
  • Strukovni inženjer tehnologije
Opis posla:
  • Rad sa HACCP dokumentacijom
  • Evidentiranje reklamacija
  • Analiza rezultata izveštaja iz maloprodajnih objekata i donošenje korektivnih mera

Za stručnu praksu možete konkurisati na sledeće načine:

  • Popunjavanjem prijave za posao putem sajta gomex.rs (odeljak za posao)
  • Slanjem biografije na mail milic@gomex.rs

  Konkurs je otvoren do 25.03.2018. godine.

  • Divider

  • Divider
  • Daruši
Na vrh