I love Zrenjanin

  • Centar Lux
  • Ultra Caffe
Posao

Gomex raspisao konkurs za stručnu praksu

Gomex d.o.o. Zrenjanin, trgovinski lanac maloprodaje, raspisuje konkurs za stručnu praksu po programu Nacionalne službe za zapošljavanje za sledeće obrazovne profile: referent finansijskih poslova, programer junior, HACCP referent.

REFERENT FINASIJSKIH POSLOVA

 Mesto rada:
  • Zrenjanin
Uslovi za kandidate:
  • Ekonomski tehničar, finansijski/poslovni administrator ili birotehničar
  • Bez radnog iskustva
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket – Excel, Word)
Opis posla:
  • Kontrola i analiza dokumentacije, dnevnih pazara, poštanskih pošiljki i interne pošte
  • Elektronsko arhiviranje dokumentacije u DMS sistemu
  • Kontrola i priprema specifikacija čekova za predaju banci
  • Poslovi finansijske operative (pomoć izvršiocima)

PROGRAMER JUNIOR

Mesto rada:
  • Zrenjanin
  • Diplomirani inženjer informacionih tehnologija
Opis posla:
  • Razvoj aplikativnih rešenja (desktop, web i mobilne aplikacije)
  • Razvoj izveštajnog sistema
  • Rad sa bazama podataka (programske strukture, komunikacija sa drugim bazama i sistemima –  portal, eksterni sistemi)
  • Kreiranje ETL procesa
  • Instalacija softverskh rešenja i pomoć korisnicima

Fordomanija

HACCP REFERENT

 Mesto rada:
  • Zrenjanin
  • Strukovni inženjer tehnologije
Opis posla:
  • Rad sa HACCP dokumentacijom
  • Evidentiranje reklamacija
  • Analiza rezultata izveštaja iz maloprodajnih objekata i donošenje korektivnih mera

Za stručnu praksu možete konkurisati na sledeće načine:

  • Popunjavanjem prijave za posao putem sajta gomex.rs (odeljak za posao)
  • Slanjem biografije na mail milic@gomex.rs

  Konkurs je otvoren do 25.03.2018. godine.

  • Divider

  • Divider
  • Daruši
Na vrh