I love Zrenjanin portal

  • Nexe
  • Univer export
  • Harmonija Zrenjanin
Posao

Gomex je raspisao konkurs za radno mesto inženjer u službi održavanja

Gomex d.o.o. Zrenjanin, trgovinski lanac maloprodaje raspisao je konkurs za radno mesto: Inženjer u službi održavanja.

Opis posla:
•    Obavlja poslove po nalogu rukovodioca službe održavanja, izrađuje planove maloprodajnih objekata, raspored elektroinstalacija, vodovodnih instalacija i ostalih tehničkih detalja da bi se zadovoljio interni standard kompanije.
•    Angažuje i prati rad spoljnih saradnika na tehničkom uređenju i održavanju objekata na terenu.
•    Kontroliše usklađenost vizuelnog izgleda objekta u skladu sa standardima.
•    Zadužen je za izradu tehničke skice i adaptaciju potencijalno novog objekta.
•    Organizuje rad zaposlenih u službi prema prioritetima.

Posebni uslovi:
•    vrsta i stepen stručne spreme:  VI ili VII stepen tehničkog usmerenja,
•    radno iskustvo minimum 1 godina na istim ili sličnim poslovima,
•    rad na računaru (MS Visio, MS Excel, AutoCad, Internet),
•    vozačka dozvola B kategorije,
•    mogućnost probnog  rada.

PerSu marketi

Za posao možete konkurisati na sledeće načine popunjavanjem prijave preko sajta www.gomex.rs (odeljak za posao).
Rok za slanje prijava je 16.05.2021.

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.
Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh