I love Zrenjanin portal

  • Zr oglasi
  • Univer export
  • Ultra Caffe
Posao

Geze DOO raspisuje konkurs za Administrativnog saradnika

Geze DOO Zrenjanin, kao deo grupacije Geze GmbH (Nemačka, Leonberg) koja broji oko 3000 zaposlenih širom sveta, raspisuje konkurs za Administrativnog saradnika u departmentu Administracije. Ako ste odgovorni, sistematični i kooperativni, ako želite da radite u korporativnom i timski orjentisanom okruženju koje nudi mogućnost napredovanja i konstantnog usavršavanja, aplicirajte za otvorenu poziciju i postanite deo našeg tima.

Opis posla:

  • Rukovanje korporativnom korespondencijom, e-mailom i telefonskim pozivima
  • Evidentiranje ulazne i izlazne pošte
  • Popunjavanje i arhiviranje dokumentacije
  • Odgovornost za nabavku kancelarijske opreme i drugih dobara koji se troše na
    dnevnoj bazi
  •  Organizacija putovanja, rezervacija smeštaja i avio karata
  •  Doček gostiju i briga o posetiocima

Uslovi:

Fordomanija
  • Više ili srednje obrazovanje opšteg ili ekonomskog usmerenja
  • Poželjno iskustvo u administrativnim poslovima
  • Organizovanost, pedantnost i sistematičnost u radu
  • Izrazita komunikativnost, kooperativnost i ekstrovertnost
  • Izražena sposobnost verbalne i pisane komunikacije
  • Poznavanje poslovne dokumentacije i osnova poslovne korespondencije
  • Poznavanje engleskog jezika, poznavanje nemačkog jezika je dodatni plus
  • Obavezno poznavanje rada na računaru (MS Office paket)
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivni vozač)

Ostalo:

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.
  • Nudimo Vam priliku za rad u modernoj međunarodnoj kompaniji
  •  Stalnu mogućnost usavršavanja i napredovanja

Napomene:

Biće kontaktirani samo kandidati koji budu ušli u uži krug izbora i ispunjavaju sve uslove iz navedenog konkursa.

Biografije sa fotografijom slati na srpskom jeziku. Mole se kandidati da poslate biografije nazovu svojim imenom i prezimenom.

 Prednost imaju kandidati iz Zrenjanina

Prijave sa fotografijom slati na email:

i.puzovic@geze.com

Rok za konkurisanje: 7 dana od datuma objavljivanja oglasa

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh