I love Zrenjanin

  • Centar Lux
  • Univer export
  • Ultra Caffe
Posao

Posao: Geze d.o.o traži administrativnog saradnika

Geze d.o.o Zrenjanin, kao deo grupacije Geze Gmbh (Nemačka, Leonberg) koja broji oko 3000 zaposlenih širom sveta, raspisuje konkurs za posao na poziciji: administrativni saradnik u sektoru administracije.

Opis posla:

  • Rukovanje korporativnom korespondencijom, e-mailom i telefonskim pozivima
  • Evidentiranje ulazne i izlazne pošte
  • Korišćenje tehnike koju radni zadaci zahtevaju (aparata za kopiranje, skeniranje)
  • Popunjavanje i arhiviranje dokumentacije
  • Odgovornost za nabavku kancelarijske opreme i drugih dobara koji se troše na
    dnevnoj bazi
  • Organizacija putovanja, rezervacija smeštaja i avionskih karata
  • Doček gostiju i briga o posetiocima

Uslovi:

  • Više ili srednje obrazovanje opšteg ili ekonomskog usmerenja
  • Poželjno iskustvo u administrativnim poslovima
  • Organizovanost, pedantnost i sistematičnost u radu
  • Izrazita komunikativnost, kooperativnost i ekstrovertnost
  • Izražena sposobnost verbalne i pisane komunikacije
  • Poznavanje poslovne dokumentacije i osnova poslovne korespondencije
  • Poznavanje engleskog jezika, poznavanje nemačkog jezika je dodatni plus
  • Obavezno poznavanje rada na računaru (MS Office paket)

Ostalo:

  • Nudimo Vam priliku za rad u modernoj međunarodnoj kompaniji
  • Stalnu mogućnost usavršavanja i napredovanja

Napomene:

  • Biće kontaktirani samo kandidati koji budu ušli u uži krug izbora
  • Biografije slati na srpskom jeziku
  • Mole se kandidati da poslate biografije nazovu svojim imenom i prezimenom
  • Prednost imaju kandidati iz Zrenjanina

Prijave sa fotografijom slati na email: i.puzovic@geze.com
Rok za konkurisanje: 7 dana od datuma objavljivanja oglasa.

PerSu marketi
  • Divider

  • Divider
  • Daruši
Na vrh