I love Zrenjanin

  • Home Interpoint
  • 3D gradjevinska kuca
  • Ultra Caffe
Posao

Posao: Eko Gradnja traži rukovodioca održavanja voznog parka

i love zrenjanin tv

Firma Eko Gradnja raspisala je oglas za radno mesto: rukovodilac održavanja voznog parka.

Opis posla:

  • Unpređuje tehniku i tehnologiju rada
  • Dogovara ,organizuje i nadgleda sprovođenje redovnog i vanrednog tehničkog održavanja teretnih vozila
  • Vodi evidencije i kontroliše potrošnju goriva, potrošnju guma, oštećenja vozila i opreme
  • Kontroliše evidenciju troškova po osnovu održavanja teretnih vozila
  • Pravi dnevne rasporede za teretna vozila i vozače

Uslovi :

  • V, VI, VII stepen stručne spreme tehničkog usmeravanja
  • Najmanje dve godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Sposobnost rada pod pritiskom

Prijave zainteresovani kandidati mogu slati na: info@ekogradnja.rs

kontakt: Slobodan – 065/300-79-85

PerSu marketi
  • Divider

  • Divider
  • Daruši
Na vrh