I love Zrenjanin portal

  • 3D gradjevinska kuca
  • Ultra Caffe
Posao

Eko Gradnja raspisala konkurs za radno mesto Saobraćajni inženjer

Zrenjaninska firma Eko gradnja raspisala je konkurs za radno mesto: Saobraćajni inženjer

Opis posla:

  • Unapređuje tehniku i tehnologiju rada
  • Dogovara, organizuje i nadgleda sprovođenje redovnog i vanrednog tehničkog održavanja teretnih vozila
  • Vodi evidencije i kontroliše potrošnje goriva, potrošnje guma, oštećenje vozila i opreme
  • Kontroliše evidenciju troškova po osnovu održavanja teretnih vozila
  • Pravi dnevne rasporede za teretna vozila i vozače

Uslovi:

  • V, VI, VII stepen stručne spreme tehničkog usmeravanja
  • Najmanje dve godine radnog iskustva na istim, ali sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije

  Svoj CV možete poslati na mail info@ekogradnja.rs

Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl prijavi se na newsletter.
  • Divider

  • Divider
Na vrh