I love Zrenjanin portal

  • Zr oglasi
  • Univer export
  • Ultra Caffe
Posao

Akademija Oxford: Otvoren konkurs za koordinatora centra u Zrenjaninu

Akademija Oxford je osnovana 2008. godine i od tada sprovodi programe neformalnog obrazovanja, kurseve stranih jezika, stručna osposobljavanja, prekvalifikacije i dokvalifikacije, prevodilačke usluge sudskih tumača.

NAZIV RADNOG MESTA:

Koordinator

Grad: Zrenjanin

I Taxi Zrenjanin

OPIS POSLA:

  • Komunikacija sa klijentima i davanje informacija o prevodilačkim uslugama, kursevima i obukama
  • Rad u poslovnom softveru
  • Formiranje i praćenje grupa za neformalno obrazovanje (kursevi i obuke)
  • Praćenje izvoda iz banke i evidencija uplata
  • Trebovanje opreme i materijala
  • Prijem i otprema pošte

NEOPHODNI USLOVI:

Minimum SSS
Poznavanje rada na računaru (MS Office paket – Word, Excel, PowerPoint)

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.

POŽELJNE OSOBINE:

Odgovornost
Komunikativnost
Usmerenost na detalje
Samostalnost u radu
Ljubaznost

KONTAKT

Ukoliko smatrate da zadovoljavate sve kriterijume neophodne za obavljanje ovog posla, pošaljite svoju biografiju na sledeću e-mail adresu zrenjanin@akademijaoxford.com

Više informacija možete dobiti više informacija i putem telefona: 023 521211 ili 0603060585.

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh