Banatski Dvor, od 17. juna je bogatiji za još jedan trgovinski objekat. Trgovinski lanac „Gomex“ je otvorio svoj prvi objekat u ovom mestu.
Objekat, je počeo sa radom 17. juna, na adresi Železnička 5, Banatski Dvor. U objektu radi 5 radnika. Potrošačima je na raspolaganju asortiman od preko 3000 artikala, pri čemu se iz ponude izdvaja sveže meso Gomex-ove robne marke „Graničar”, kao i sveže voće i povrće po akcijskim cenama.
Na dan otvaranja, za meštane sela Banatski Dvor su pripremljena brojna iznenađenja u vidu akcija, poklona i promocija. Na samom otvaranju, kupci su imali mogućnost da besplatno dobiju svoju loyalty karticu „Kasicu Brojalicu” sa kojom će moći da ostvare dodatne popuste i sakupljaju keširiće.
Predstavljena je i Gomex aplikacija, kao i Smart kuponi koji se putem pomenute aplikacije dobijaju nakon svake kupovine u vrednosti većoj od 1000 dinara. Smart kuponi su personalizovani i to znači da se uz njih veoma često ostvaruju popusti baš na one artikle koji se redovno kupuju. Svako ko instalira aplikaciju dobija kupon dobrodošlice sa 15% popusta na celokupan iznos računa.
Objekat se nalazi u ulici Železnička 5.
Radno vreme prodavnice Banatski Dvor:
radnim danima i subotom od 6:45 do 20:30h
nedeljom od 7 do 13h.