I love Zrenjanin portal
  • Vesti
  • Video
  • Sport
  • Kultura
  • Posao
  • Marketing
  • Poljoprivreda
  • Noćni život
  • Najave
Nema rezultata
Pogledaj sve rezultate
  • Vesti
  • Video
  • Sport
  • Kultura
  • Posao
  • Marketing
  • Poljoprivreda
  • Noćni život
  • Najave
Nema rezultata
Pogledaj sve rezultate
I love Zrenjanin portal
Nema rezultata
Pogledaj sve rezultate
  • Vesti
  • Video
  • Sport
  • Kultura
  • Posao
  • Marketing
  • Poljoprivreda
  • Noćni život
  • Najave
Farbara Pedja
Početna Gomex

Kompanija Gomex ponovo u društvu najhumanijih

23.11.2021.
Kategorija: Gomex
Vreme čitanja: 1 min.
Harmonija

Forum za odgovorno poslovanje i Koalicija za dobročinstvo, su kompaniju Gomex označili kao laureata Priznanja u oblasti društveno odgovornog poslovanja, čime se Gomex svrstava u društvo kompanija koje su najznačajniji donatori hrane u Srbiji. Odluka o priznanju je usledila nakon što su ove dve organizacije registrovale da je kompanija Gomex u 2021. godini imala značajne aktivnosti na polju doniranja hrane i uključivanja potrošača, kroz razne akcije i podršku humanitarnim organizacijama.

Priznanja su dodeljena u okviru CSR foruma (Corporate Social Responsibility Forum), konferencije koja se održava od 2010. godine, sa ciljem da okupi stručnjake u oblasti društveno odgovornog poslovanja, kao i sve zaintresovane strane, da inicira dijalog, predstavi trendove i ponudi rešenja. Priznanje je u ime kompanije Gomex primila Bojana Aćimov, Izvršni direktor za opšte poslove.

gomex priznanje
Bojana Aćimov (levo)

Budući da se poslednje dve godine intenzivno bave ovom temom kroz kampanju „Spasimo hranu, spasimo humanost” i imaju zagovaračke inicijative usmerene na unapređenje okvira za davanje, ovim putem Forum za odgovorno poslovanje i Koalicija za dobročinstvo želeli su da prepoznaju i odaju priznanja kompanijama koje doniraju hranu najugroženijima.

CSR Forum realizuje Forum za odgovorno poslovanje kao deo Projekta za unapređenje okvira za davanje, koji finansira USAID, a sprovodi Koalicija za dobročinstvo, koju predvodi Fondacija Ana i Vlade Divac. Koaliciju čine Trag fondacija, Catalyst Balkans, Smart kolektiv, Srpski filantropski forum, Forum za odgovorno poslovanje i Privredna komora Srbije.

gomex priznanje1

Tagovi Gomex
PodeljenoTweetPošalji

Slične Vesti

DL.27 28 2025 02.07 15.074
Gomex

GOMEX: Dvonedeljni katalog + Lakše od srede

03.07.2025.
281
Untitled design 11
Marketing Zrenjanin

Otvoren novi Gomex market u Beogradu

23.06.2025.
30
Naredna vest
POPUST NA SVU ODECU I OBUCU

AVATAR: Dodatni popust na outlet cene 26. i 27. novembra

pinova vila dimnjak

Dimnjak Pinove vile sklon padu - građani ukazuju na opasnost

aqua line
Univer
Kamel
BMT lux
Mlekoprodukt
AudioVox
rentacar
Alenik
New age
SK mobile
I love Zrenjanin portal

© 2022 Sva prava zadržava - Portal I Love Zrenjanin

Navigacija

  • Mapa sajta
  • Redakcija
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
  • Taksi prevoz Zrenjanin
  • Red Vožnje Zrenjanin autobusa
  • Važni Telefoni
  • Poznati Zrenjaninci
  • Naslovi.net

Pratite nas na mrežama

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist

Nema rezultata
Pogledaj sve rezultate
  • Vesti
  • Video
  • Sport
  • Kultura
  • Posao
  • Marketing
  • Poljoprivreda
  • Noćni život
  • Najave

© 2022 Sva prava zadržava - Portal I Love Zrenjanin