• Zr oglasi
  • Harmonija Zrenjanin
Aktuelno

Preokret u Kleku

U 4. kolu Prve lige Srbije, Odbojkašice Kleka su ugostile kragujevački Radnički. Klečanke su povele sa 2:0, ali su gošće preokrenule tok susreta u svoju korist i na kraju slavile sa 3:2 (20:25, 9:25, 25:17, 25:22 i 16:14).

Odbojka Klek Radnicki

MD Zrenjanin je u Kristalnoj dvorani zabeležio ubedljivu pobedu protiv Futoga rezultatom 3:0, po setovima 25:15, 25:11, 25:21.

G. Milanovac:Takovo-ZvezdaCrnokosa Artos3:0
S. Mitrovica:Eaton SremBeograd1:3
Valjevo:ValjevoEkonomac3:0
Klek:Klek SrbijašumeRadnički2:3
Zrenjanin:MD ZrenjaninFutog3:0
Jagodina:JagodinaJedinstvo0:3

U prva dva seta, domaće igračice su bile ubedljive i gošće iz Futoga nijednog momenta nisu mogle da pariraju. U trećem setu, znatno bolja igra Futoga. Imale su gošće prednost tokom većeg dela seta, ali kod rezultata 18:21 za njih, Zrenjaninke prave preokret i sa 7 poena u nizu završavaju set u svoju korist, a time i utakmicu.

U sledećem kolu Zrenjaninke gostuju u Kragujevcu, a Klečanke u Kraljevu.

12.Ekonomac4040:120

U 3. kolu Druge lige Srbije odbojkaši Proletera savladani su na domaćem terenu od novosadske ekipe „Dunav volej“ rezultatom 3:1. Zrenjaninci su dobili prvi set sa 10 poena razluke, a zatim je usledio veliki pad u igri. U sledećem kolu Proleter gostuje u Sremskoj Mitrovici.