I love Zrenjanin

  • Home Interpoint
  • 3D gradjevinska kuca
  • Kuća zdravlja
Aktuelno

Kompletan program Dani piva 2016. – satnica

i love zrenjanin tv

DANI PIVA PROGRAM 2016. SATNICA

dani-piva

ŽITNI TRG – DANI PIVA 2016.

Utorak, 23.08.

21.00h Svečano otvaranje, vatromet
21:15h Koncert GALIJA
23:00h Koncert QUEEN Tribute Band

Sreda, 24.08.

21:00h Takmičenje u brzom ispijanju piva
21:15h Koncert DEJAN CUKIĆ
23:00h Koncert DEL ARNO BAND

PerSu marketi

Četvrtak, 25.08.

21:00h Takmičenje u brzom ispijanju piva
21:15h Koncert ORTHODOX CELTS
23:00h Koncert HYPNOTIZED

Petak, 26.08.

21:00h Takmičenje u brzom ispijanju piva
21:15h Koncert ELVIS JR KURTOVICH
23:00h Koncert BANDX AC/DC Tribute Band

Subota, 27.08.

21:00h Takmičenje u brzom ispijanju piva – finale
21:15h Koncert SANJA ILIĆ I BALKANIKA
23:00h Koncert SALSA Y PUNTO

Nedelja, 38.08.
21:00h Koncert ELEKTRIČNI ORGAZAM
23:00h Koncert BILLY IDOL Tribute Band

TRG SLOBODE – DANI PIVA 2016.

Četvrtak, 25.08.

21:00h Koncert ZRENJANINSKA FILHARMONIJA

Petak, 26.08.

22:00h Kocert ZDRAVKO ČOLIĆ

Subota, 27.08.

22:00h Koncert SAŠA KOVAČEVIĆ

Nedelja, 28.08.

22:00h Koncert CRVENA JABUKA

GRADSKA BAŠTA – STAND UP KOMEDIJE

Utorak, 23.08.
20:00h Neša Bridžis – Standup komedija
21:00h Duo „Super Nova“ – džez, filmska muzika, klasika

Sreda, 24.08.
20:00h Aleksandar Perišić i Ivan Nikolić – Standup komedija
21:00h Duo „Super Nova“ – džez, filmska muzika, klasika

Četvrtak, 25.08.
20:00h Nikola Silić i Ana Zlatanović- Standup komedija
21:00h Duo „Super Nova“ – džez, filmska muzika, klasika

Subota, 27.08.
20:00h Raša Nestorović i Nenad Stefanovski- Standup komedija

Nedelja, 28.08.
20:00h Jelena Radanović i Igor Krišan – Standup komedija

TRG dr ZORANA ĐINĐIĆA (plato ispred Vojvođanske banke)

24.08. – 27.08.

20:00h XIV Međunarodni festival folklora „LALA“ sa učešćem folklornih ansambala iz Slovenije, Rumunije, Rusija, Bugarske, Ukrajine, Srbije…
22:00-02:00h Program Apatinske pivare – DJ žurke

PARKING KOD CENTRALNE APOTEKE

23.08. – 28.08. GOMEX Prodajna izložba proizvoda iz domaće radinosti

HRAM USPENJA PRESVETE BOGORODICE – Svetosavska ulica

28.08. Obeležavanje gradske slave Velika Gospojina

GIMNAZIJSKA ULICA PerSu dečiji program

Sreda, 24.08.

19:00h Radionica “PROMOCIJA HUMANIH VREDNOSTI” i kratak kurs prve pomoći u saradnji sa Crvenim krstom Zrenjanina

20:00h Dečija predstava “ŠTRUMFOVI I MAJKA PRIRODA“

Četvrtak, 25.08.

19:00h PINKOVE ZVEZDICE I LEONTINA VUKOMANOVIĆ

Petak, 26.08.

19:00h Plesni klub “2DANCE”

-Animatori po punktovima

20:00h Dečija predstava “SVET BAJKI”

-Performans statue- princeze, vile

Subota, 27.08.

19:00h Animatori po punktovima

20:00h Dečija predstava “ČAROBNA DOLINA”

– Performans statue

21:00h Novosadska škola sambe “Sambansa”

Nedelja, 28.08.

19-21:00h VILA ČETKICA- oslikavanje lica deci

-Animatori po punktovima
20:00h Dečija predstava “ŠAŠAVI MORNARI”

– Performans statue

AVIV PARK Zrenjanin- 23.08.- 28.08. – dečiji program, Goca Tržan

Kompletan program u Aviv parku pročitajte OVDE

TRG SLOBODE 23.08.

17:00h XXXIII ZLATNI KOTLIĆ I IX MEMORIJAL ĐULA FARKAŠ – FARKI

MAJSTORI ZLATNOG KOTLIĆA I TROFEJA
17:00h XVII Banatske vredne ruke – pokrovitelj GOMEX trgovina

PLATO ISPRED GRADSKE NARODNE BIBLIOTEKE

24.08. – 20:00h Vinska priča penušava – poetsko muzičko veče prof. Slobodan Jović

HOTEL „VOJVODINA“

25.08. -12:00h Otvaranje izložbe TURISTIČKIH FOTOGRAFIJA

HALA SPORTOVA “MEDISON”

25.08. – 27.08.

10:00h-19:00h XVII Međunarodni sajam inovacija, kooperacija i preduzetništva “INOCOOP”

SRC „MOTEL ADA ŠUMICA“

27.08. – 08:00h XI CAC Izložba pasa svih rasa

STAJIĆEVO-FUDBALSKI TEREN

28.08. – 13:00h Fijakerijada

PARKING „PREVLAKA“

23.08. – 28.08. Dečiji zabavni park

NARODNI MUZEJ

23.08. – 28.08.
Salon – „Pazi, snima se! – Vek bioskopske kulture u Zrenjaninu

Mali salon – „Nestali u Holokaustu – Zemun, svaka slika priča priču“
Hol – Izložba dečijih radova „Odjeci –  Divno smo se družili“

KULTURNI CENTAR – ROK FESTIVAL „ZRENJANIN ZOVE”

26.08. – 21:00h Yuma, Garlic, Mist i Zarđali ekser

27.08. – 21:00h  Mr. Fuzz, Neke face, Sukob interesa i E-Play

SPORTSKI PROGRAM

Gradska bašta

Sreda, 24.08.

10:00–14:00h  ŠAH Šahovski turnir – ŠK „Proleter“ Zrenjanin

Trg Slobode

Sreda, 24.08.

17:00–20:00h TENIS – Teniski Savez Srbije – NIS Otvorena škola tenisa

Četvrtak, 25.08.

18.00 – 18.20č KARATE – KK „Zrenjanin“ Zrenjanin

18.20 – 18.40č ŠKOLICA SPORTA – „Čigra“ Zrenjanin

18.40 – 19.00č TEKVONDO  – TK „Proleter“ Zrenjanin

19.00 – 19.20č AIKIDO – Klub realnog aikidoa i Ju jutsua „Sveti Nikola“ Zrenjanin

19.20 – 19.40č DŽUDO – ODŽK „Proleter“ Zrenjanin

Petak, 26.08.

18:00–18:20h BOKS – BK „Petrovgrad“ Zrenjanin

18:20–18:40h BEJZBOL – BSK „Bečkerek“ Zrenjanin

18:40–19:00h MAČEVANJE – MK „Omladinac“ Zrenjanin

Subota, 27.08.

09:00–17:00h ODBOJKA „Volley street“ turnir – OK „Klek Srbijašume“ Klek

Nedelja, 28.08.

18:00–19:00h FUDBAL školica fudbala – FK „Akademija Bambi“ Zrenjanin

19:00–20:00h ATLETIKA javni trening – AK „AS 023“ Zrenjanin

 JezeroBegejska petlja“ – kod Kulturnog centra

Četvrtak, 25.08.

VATERPOLO  (turnir kadeta 2000.g. i mlađi)

09.00 – 10.00č  VK „Bečej“ Bečej – VK „Jezero“ Bela Crkva

10.00 – 11.00č  VK „Proleter“ Zrenjanin – VK „Žak“ Kikinda

18.00 – 19.00č  Polufinale turnira

19.00 – 20.00č  Finale turnira

Napomena: U slučaju loših vremenskih uslova ili bakteriološke neispravnosti vode u jezeru, turnir će se održati u SC „Jug“ – zatvoreni bazen.

JezeroBegejska petlja“ – kod zgrade Suda

Nedelja, 28.08. – 07:30h Takmičenje u sportskom ribolovu – KSR „Banat“ Zrenjanin

(V. Profi Kup Zrenjanina u Fider ribolovu)

KupalištePeskara

Subota, 27.08. i nedelja, 28.08.

11:00–16:00h Školica skutera – MK „Moto Džet“ Novi Sad

Strelište mužljanski ritovi Top Gun

Petak, 26.08. – 14:00h – Takmičenje u gađanju letećih meta – SK „Top Gun“ Zrenjanin

Lovački dom na Mihajlovačkom drumu

Subota, 27.08. – 09:00h – XI Takmičenje u kuvanju lovačkog gulaša – LD „Fazan“Zrenjanin

Napomena: U slučaju nepredviđenih okolnosti Organizator zadržava pravo izmene programa.

 

  • Divider

  • Divider
  • Daruši
Na vrh