I love Zrenjanin portal
  • Vesti
  • Video
  • Sport
  • Kultura
  • Posao
  • Marketing
  • Poljoprivreda
  • Noćni život
  • Najave
Nema rezultata
Pogledaj sve rezultate
  • Vesti
  • Video
  • Sport
  • Kultura
  • Posao
  • Marketing
  • Poljoprivreda
  • Noćni život
  • Najave
Nema rezultata
Pogledaj sve rezultate
I love Zrenjanin portal
Nema rezultata
Pogledaj sve rezultate
  • Vesti
  • Video
  • Sport
  • Kultura
  • Posao
  • Marketing
  • Poljoprivreda
  • Noćni život
  • Najave
3D gradjevinska kuca
Početna Sport

Vazduh trepti kao da nebo gori, Runjevac pogodio za opstanak

04.06.2022.
Kategorija: Sport
Vreme čitanja: 2 min.
Ultra Caffe

„Vazduh trepti kao da nebo gori, sprema se oluja“, čuveni je citat iz filma Valter brani Sarajevo, a vazduh je danas treptao od vreline na 31 stepen Celzijusa, ali i od želje fudbalera Radničkog da pobede na gostovanju u Kikindi i u poslednjem kolu obezbede opstanak u Srpskoj ligi – Vojvodina.

fk radnicki kikinda

Posle izuzetno teške sezone fudbaleri Radničkog konačno mogu da odahnu. Srpskoligaški fudbal će se i naredne sezone igrati na stadionu kraj Skrobare, zahvaljujući minimalnoj pobedi (1:0) „crveno – crnih“ u gostima, protiv OFK Kikinde.

Kikinđani, iako čvrsto prikovani za dno tabele, dočekali su Zrenjanince prilično motivisano, sa željom da skinu komšijski „skalp“. Sa druge strane, izabranici trenera Predraga Kandića, još jednom su pružili više od maksimuma, iako prilično iznureni i psihički i fizički, jer im je gotovo celo proleće svaka utakmica „biti ili ne biti“.

PerSu marketi

Prvo poluvreme je završeno bez golova, 0:0, a u drugom delu igre domaći igraju bunker, koji „crveno – crni“ pokušavaju na sve načine da probiju. Izdvajamo fantastičan šut Dučića iz velike udaljenosti u sam gornji desni ugao protivničkog gola, koji je čuvar mreže Kikinde, Savkov, krajnjim naporom izbacio u korner. Takođe, Ilić je dva puta imao „zicer“, izbio je oba puta sam ispred Savkova, ali nije uspeo da ga savlada.

srpska liga vojvodina tabela

Veliku radost ekipi Radničkog doneo je Runjevac, koji je u 75. minutu pogodio protivničku mrežu. Ćušić je fauliran iskosa sa leve strane. Gajilović je izveo slobodan udarac, ubacio je loptu na peterac, a Runjevac je glavom zatresao protivničku mrežu.

FK Radnički je tako završio sezonu u Srpskoj ligi – Vojvodina na 12. mestu, odnosno prvoj poziciji iznad „crte“. U niži rang se sele Hajduk 1912 iz Kule, Jedinstvo (Stara Pazova). OFK Stari Grad (Bačka Palanka) i „fenjeraš“, OFK Kikinda.

PodeljenoTweetPošalji

Slične Vesti

dani piva
Poslednje vesti Zrenjanin

Objavljen program – 40. jubilarni Dani piva Zrenjanin

19.07.2025.
1.1k
boemske noci 1
Poslednje vesti Zrenjanin

Počele Boemske noći – pogledajte program koncerta za vikend

19.07.2025.
364
Naredna vest
Foto: Crveni krst Zrenjanin

Prilika da pomognemo drugima: Do kraja juna još tri akcije dobrovoljnog davanja krvi

IMG 20220604 112232

Poskupljenja na pijačnim tezgama ima, ali i akcija na kojima se može uštedeti

aqua line
Univer
Tišma Zrenjanin
BMT lux
Mlekoprodukt
rentacar
Alenik
New age
SK mobile
I love Zrenjanin portal

© 2022 Sva prava zadržava - Portal I Love Zrenjanin

Navigacija

  • Mapa sajta
  • Redakcija
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
  • Taksi prevoz Zrenjanin
  • Red Vožnje Zrenjanin autobusa
  • Važni Telefoni
  • Poznati Zrenjaninci
  • Naslovi.net

Pratite nas na mrežama

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist

Nema rezultata
Pogledaj sve rezultate
  • Vesti
  • Video
  • Sport
  • Kultura
  • Posao
  • Marketing
  • Poljoprivreda
  • Noćni život
  • Najave

© 2022 Sva prava zadržava - Portal I Love Zrenjanin