• Hotel Vojvodina
  • Sveti Jovan

ŽOK Klek: Gimnazijalke lak plen, sledi derbi sa FOK – om

Odbojkašice Klek Srbijašuma u sali „Miloš Grbić “ u okviru 18. kola Prve lige Srbije savladale su kraljevački Gimnazijalac rezultatom 3:0 (25:15, 25:20, 25:11).

U timu trenera Milorada Kijca poene su osvajale Radišić 13, Bogdanović 14, Spasojević 13, Lj. Dapčević 1, Jelisavčić 5, Džamić 8 i Perović 2 poena.

Klečanke su očekivale lakšu utakmicu, što se na kraju i ispostavilo tačnim. Jedino u drugom setu, pri vođstvu 15 – 4, došlo je do potpunog opuštanja i serije grešaka, koje su pružile nadu gošćama. To se ipak nije dogodilo, a treći set je završen kao i prvi.

12. Kraguj 18 0 18 3 : 54 1

U narednom 19. kolu, već u sredu 15. marta, Klečanke igraju u gostima sa novosadskim FOK – om, verovatno ključnu utakmicu do kraja prvenstva.

U petak, 17. marta, dočekuju ekipu Kraguj Radnički.