I love Zrenjanin

  • Hotel Vojvodina
  • Kuća zdravlja
Posao

Posao: Traži se serviser bele tehnike i serviser klima uređaja

Stručna praksa za servisera bele tehnike:

Prvenstveno se preporučuje završenim srednjoškolcima elektro smera. Trajanje prakse je 6 meseci i ona se izvodi u saradnji sa Nacionalnom službom za zapošaljavanje. Kandidat treba da bude prijavljen na birou i sve informacije oko zaposlenja mogu dobiti od nas ili od službe zapošljavanja.

Uslovi:

  • Neophodno je da kandidat ima iskrenu želju za usavršavanjem i sticanje novih znanja i veština. Vazačka dozvola nije neophodna. Znanje engleskog jezika osnovni nivo.

Konkurs za posao:  serivser klima uređaja sa iskustvom na određeno vreme sa mogućnošću zaposlenja na neodređeno

Opis posla:

  • Montaža i servisiranje RAC , CAC  i VRF klima uređaja.
  • Montaža i servisiranje toplotnih pumpi
  • Montaža i servisiranje ventilacionih sistema

Neophodno:

  • Najmanje 3 godine  aktivnog rada na montaži i servisiranju klima uređaja

Uslovi:

  • Poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Napomena: Ako kandidat ima iskustva  u servisiranju bele tehnike to će biti dodatno vrednovano prilikom selekcije.
  • Reference poželjne

Konkurs je otvoren do popune radnog mesta.

CV sa slikom isključivo slati na artcool@sbb.rs

PerSu marketi

  • Divider
  • Divider
  • Daruši
  • Park sala Zrenjanin
Na vrh