I love Zrenjanin

  • Golf Restoran
  • Ultra Caffe
Posao

Posao: Keramika Jovanović raspisala konkurs za 2 radna mesta

Keramika Jovanović, firma koja se bavi veleprodajom keramičkih pločica, opreme za kupatila i opekarskih

proizvoda raspisala je konkurs za radna mesta: finansijski analitičar koordinator maloprodaje

Finansijski analitičar

Uslovi:

  •  Ekonomski fakultet
  • Radno iskustvo struci minimum 2 godine
  • Znanje u oblasti finansija, računovodstva, analize poslovanja i srodnih oblasti
  • Sklonost za obavljanje poslova planiranja i organizacije rada
  • Poznavanje propisa vezanih za rad u navedenim oblastima
  • Poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

  • Izvršavanje svih poslova vezanih za planiranje, organizaciju, analizu, kontrolu i izveštavanje u oblasti finansije i računovodstva

Sposobnosti i lične osobine:

  • Izražena osobina kreativnosti, fleksibilnosti i usmerenost ka rezultatu,
  • Posedovanje organizacionih sposobnosti i sklonost ka integraciji
  • Izražena samostalnost i snalažljivost
  • Posedovanje svesti o odgovornosti i lojalnosti
  • Sposobnost brzog reagovanja i odlučivanja

Nudimo Vam:

  • Posao u stabilnoj, uspešnoj kompaniji
  • Mogućnost da u potpunosti iskažete svoje profesionalne veštine i znanja
  • Priliku za lični razvoj kroz rad u energičnom timu ljudi
  • Mogućnost sticanja novih znanja kroz obuke i rad na projektima

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene zahteve, pošaljite nam svoju biografiju najkasnije do 28.02.2017.

Građevinska kuća 3D

godine isključivo elektronskim putem na adresu: milan.boskovic@keramikajovanovic.rs

Koordinator maloprodaje

Uslovi:

  • Fakultet ekonomskog smera
  • Radno iskustvo trgovinskoj delatnosti i rukovođenje maloprodajom, minimum 2 godine
  • Iskustvo i rezultati u maloprodaji
  • Poznavanje propisa iz oblasti maloprodaje
  • Sklonost za obavljanje poslova planiranja, organizacije, analize, izveštavanja,
  • Poznavanje radno-pravnih i imovinsko-pravnih poslova
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

  • Planiranje, organizacija, analiza, kontrola i izveštavanje u vezi sa poslovnim tokovima u maloprodajnoj mreži poslodavca
  • Predlaganje ciljeva, politike i mera u vezi maloprodajne delatnosti
  • Obavljanje svih operativnih poslova po nalogu direktora maloprodaje

  • Izražene pregovaračke sposobnosti, samostalnost i snalažljivost

Nudimo Vam:

NAPOMENA:

Kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Nepotpune i zakasnele prijave neće biti razmatrane.

  • Divider
  • Divider
  • Daruši
  • Park sala Zrenjanin
Na vrh