I love Zrenjanin

  • Home Interpoint
  • 3D gradjevinska kuca
Posao

Posao: Građevinskoj firmi potrebno nekoliko radnika

Građevinska firma ˝Ekogradnja˝ raspisala je konkurs za nekoliko radnih mesta: šef gradilišta, Šef pogona, Geometar, Magacioner, Bravar/varilac

Šef gradilišta

Opis posla:

  • Samostalno vođenje gradilišta i gradilišne dokumentacije
  • Nadgledanje radnika
  • Vođenje evidencije o radnom učinku zaposlenih na gradilištu
  • Definisanje tehnologije gradnje
  • Podnošenje izveštaja o gradnji

Uslovi:

  • VI ili VII stepen stručne spreme
  • Licenca 415 ili 410
  • 3 godina iskustva
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Sposobnost rada pod pritiskom

Diplomirani mašinski inženjer (Šef pogona)

Opis posla:

  • Organizuje,koordinira I rukovodi radom Pogona
  • Permanentno radi na poboljšanju tehnološkei radne efikanosti Pogona
  • Učestvuje u izradi godišnjih I mesečnih operativnih planova
  • Izradjuje izveptaje I drugu prateću dokumentaciju vezano za rad Pogona
  • Svakodnevko kontroliše kvalitet proizvoda u Pogonu
  • Naručivanje sirovina I rezernih delova.

Uslovi :

  • VI ili VII stepen stručne spreme– tehnološke ili tehničke struke
  • Minimum dve godine radnog iskustva
  • Poznavanje rada na MS Office paketom
  • Vozočka dozvola B kategorije

GEOMETAR (GEODETA)

Uslovi :

  • VII stepen stručne spreme geodetske struke
  • Tri godine radnog iskustva na geodetskim poslovima
  • Znanje engleskog jezika i rad na računaru
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije

Magacioner

Opis posla:

  • Kontrola prijema i otpreme robe u skladu sa internom procedurom i pravilima rada
  • Odgovornost za količine i rokove trajanja robe
  • Održavanje čistoće i sigurnosti odeljenja u magacinu
  • Vožnja viljuškara
  • Prijem i otprema robe, vođenje potrebne dokumentacije
  • Sortiranje robe
  • Deklarisanje robe, strečovanje
  • Obezbeđivanje neometanog rada u magacinu
  • Poštovanje procedura i bezbednosti na radu

Uslovi :

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo na magacinskim poslovima
  • Preciznost i pedantnost u radu

BRARAVAR/VARILAC

Uslovi:

  • neophodno višegodišnje radno iskustvo

CV slati na mail ekogradnja2@gmail.com , ili doneti lično na adresu Industrijska zona Bagljaš BB u Zrenjaninu.
Prijave slati do 10.06.2017.

Pročitajte ostale oglase za posao ovde

I-Taxi
  • Divider
  • Divider
  • Daruši
  • ocna ordinacija
Na vrh